Bariyer Sistemleri

Sokak bariyerleri, trafiğin yoğun olduğu anlar dahil olmak üzere, kamu ve özel geçişler ile duraklama alanlarına erişimi kontrol etmek için en fonksiyonel ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir çözümdür.

Ankatel Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak her türlü erişimi profesyonel bir şekilde kontrol etmek için tasarlananan bariyer sistemleri kullanmaktayız. Otoparklar, ticaret merkezleri, oteller, hastaneler, fuar merkezleri, eğlence parkları, havalimanları ve istasyonlar, küçük veya büyük tüm alanlar.

Sistemimizin Güvenliği Garantilidir

Ankatel Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak yürürlükteki kanunlara uymalarında destek olmak ve sistemin maksimum güvenliğini garantilemek için kullanıcılara bariyer eğitim programı sunmaktayız.

Daima Kullanıcının Yanında Eksiksiz Hizmet

Kullandığımız yazılım sistemi, en kolay ve güvenli şekilde otomasyonu programlamasına ve sistemin gereksinimlerine uygun parametreleri ayarlamasına olanak sağlar. Ayrıca, sistemlerimiz GSM modülü sayesinde uzaktan arıza teşhisine ve otomasyonun sürekli olarak izlenmesine olanak sağlayarak yüksek maliyetli denetim gereksinimini ve zaman kayıplarını ortadan kaldırır.

Teknoloji: Kullandığımız bariyer sistemlerinin arkasında bulunan ARGE departmanı, daima yenilikçi ürünler geliştirmek için sürekli olarak iş başında olan, konusunda uzman ve deneyim sahibi uluslararası bir ekipten oluşmaktadır. En üst düzey teknoloji ve kalite standartlarını garanti ederek laboratuvarlarında her gün en ileri teknoloji prosedürleri ve en ileri cihazlar kullanılarak titiz ve özenli testler yapılmaktadır.

Tasarım: Ankatel Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak tasarımın değerine inanan bir şirketiz. Kullandığımız ürünler her zaman yüksek estetik kaliteleri ve ayrıntılardaki incelikleri ile öne çıkmıştır ve yıllar içerisinde önemli uluslararası ödüller kazanmıştır.

Sürdürülebilirlik: Çevreye saygı, Ankatel’in faaliyetlerinde öne çıkan en önemli unsurlardan biridir. Kullandığımız ürünler çevreye uyumlu, yaşam kalitesini sürdürülebilir ve yaşadığımız gezegeni korumaya yardımcı olmaktadır.

 

Ankatel Güvenlik Sistemleri olarak yapılması istenen proje için keşif yapıldıktan sonra tüm proje en ince ayrıntısına kadar detaylandırılır.
Yapılacak olan işin boyutuna göre proje detayları değişkenlik gösterebilir. Basit bir güvenlik kamera sisteminden başlayıp karmaşık otopark bariyer ve güvenlik sistemlerine ve güneş enerjisi ile çalışan otomatik bahçe kapılarından, tüm evinizi tek kumanda ile yönetebileceğiniz komple nice sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz.
Ankatel Güvenlik Sistemleri güvencesi ve kalitesi ile her tür otomatik bariyer, otomatik kayar kapılar, uzaktan kumanda ile açılan bahçe ve garaj kapıları ve güvenlik sistemlerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Yana Kayar Kapılar

Kullanmış olduğumuz Yana Kayar Kapılar ; insanların ihtiyaçlarının sınırları düşünülerek üretilmiştir. Güç ve performans alanında rakip tanımaz. Onunla boy ölçüşmek mümkün değildir ! Yana Kayar Kapı Motorlarının Herkül’ü olarak ta bilinir. Yüksek performansını, sağlamlıkla ve dayanıklılık ile perçinlemiştir.