Kurumsal

Hakkımızda
ANKATEL GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Rekabete açık bir sektörde ilerlemek ancak dürüst, güvenilir ve hızlı hizmet ile mümkündür. Bu bilinç ile yola çıkan firmamız alnı açık olarak birçok bireysel ve kurumsal projeleri başarı ile tamamlamış ve adını sektöre altın harflerle yazdırmasını bilmiştir.

Biz işimizi iyi biliyoruz ve bu konuda profesyonel bir takım olarak çalışıyoruz. Uzman ekibimiz alanlarında sürekli yeniliğe açık ve hizmet edebilme mutluluğunu taşıyan insanlardan müteşekkildir. Bitirdiğimiz projeler, bitireceklerimizin de teminatıdır. Bu fasikül bizim hangi alanlarda sizlere profesyonelce hizmetler verdiğimizi öz olarak anlatmak için yayınlanmıştır.

Unutmayın, hizmet verdiğimiz alanlarda hep yanınızdayız. Biz ihtiyaçlarınıza sizin gözünüzden bakarak size en faydalı olana birlikte karar veren bir firmayız.

Misyonumuz, en üst düzeyde memnuniyet garantisini, teknolojik altyapı ve donanımımız, benzersiz deneyimimiz, nitelikli,şirketine ve markasına güvenen profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile sağlayarak ürün ve hizmetlerimizi son kullanıcıya ulaştırmaktır.

Vizyonumuz, bilişim ve güvenlik sektörüne getirdiği farklılıkla, Türkiye pazarında lider olup, bilişimin ve güvenliğin her alanında öncü ve referans kabul edilen bir şirket haline gelmesini gerçekleştirmektir.

0+
Mutlu Müşteri
0+
Yıl Tecrübe
0
Tamamlanan Proje
%0
Müşteri Memnuniyeti