Kapı Tipi ve El Tipi Metal Dedektörler

Geçiş güvenliğinde, kapı dedektörlerinin yanında kullanılan el dedektörleri kullanım kolaylığı kolaylığı sağlamaktadır. Kullanılan el dedektöründe en önemli faktör pil ömrünün uzun olmasıdır. Bu sayede kullanıcı yüksek performans ile el dedektörünü kullanabilir. El dedektörleri, geçişlerde ziyaretçilerin çanta, poşet vb. gibi şahsi eşyalarını ortaya açtırmadan metal kontrolü yapılmasını sağlamaktadır. Böylece uzun bekleme sıraları oluşmadan, zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Her ne kadar boyut olarak küçük olsa da el dedektörü tarama bölgesi açısından geniş bir alana sahiptir. Müşterilerimize sunduğumuz el dedektörleri tarama bölgeleri açısından farklılık göstererek kullanıcının beklentisine cevap vermektedir. Bunların yanında kullanıcıların dikkat etmesi gereken konulardan biriside, satın aldıkları el dedektörlerinin garantisinin olup olmadığı ve teknik servis kısmında sorun yaşayıp yaşamayacağıdır.

Uygun fiyata alınan el dedektörlerinin çoğunda garanti ve teknik servis problemi bulunmaktadır. Ayrıca pek çoğu uzak doğudan ithal edildiği için sadece görüntü amacı ile kullanılan ürün olabilir. Amacınız görüntü değil güvenlik ise ThruScan el dedektörlerini incelemeniz gerekmektedir. Bu konuda Ankatel Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak sizlere en uygun çözümü sunmaktayız.