Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri evlerimizi, işyerlerimizi, hırsızlık ve soygun gibi girişimlerden koruyacak elektronik güvenlik sistemi ekipmanlarıdır.  Alarm sistemlerinin evlerde kullanılan çeşitlerine ev alarm sistemleri işyerlerinde kullanılan çeşitlerine ise işyeri alarm sistemleri denilmektedir. Günümüzde evinde ve işyerinde değerli eşyası bulunan bütün herkes alarm sistemi kurdurmaktadır. Şuda bir gerçektir ki hırsız alarm sistemleri ile korunan binalara hızsızlık girişimi çok az yada hiç yoktur.

 
Hırsız Alarm Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar;

Açık Alan Hırsız Alarm Sistemi: Açık Alanlarınızı Hırsızlığa karşı güvenli hale getirin.

Açık Alan Alarm Sistemleri  açık alanların  güvenliğinin sağlanması ve giriş ve çıkış yapan kişilerin izlenmesi güvenlik alanlarının korunması çok önemlidir.

İş Yeri Hırsız Alarm Sistemi: İşyerlerinizi Hırsızlığa karşı güvenli hale getirin..

İşyeri Alarm Sistemleri yatırım yaptığınız işyerlerinizin hırsızlığa karşı güvenli hale getirilmesi için uygulanan alarm sistemidir.

Ev Hırsız Alarm Sistemi: Evinizi Hırsızlığa karşı güvenli hale getirin. Ev Alarm Sistemleri, Evinizi hırsızlığa karşı güvenli hale getirecek alarm sistemidir.Günümüzde evlerin olmazsa olmazı haline gelmiş bir ihtiyacıdır. En başta güvenlik maksadı ile kurulan alarm sistemleri gelişen teknoloji ile işlevlerinide artırmıştır.

Özel Alan Hırsız Alarm Sistemi: Hırsız Alarm Sistemleri profesyonel bir projelendirme gerektirir. Özel alanlarınıza özel projelendirme için  uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hırsız Alarm Sistemi günümüzde evlerimizin içinden tutunda, İşyerleri, Depolar, Fabrikalar, Devlet kurumları diğer özel ve kamu alanlarına kurulmuş ve kurulmaya devam edilmektedir. Bu kadar yaygınlaşan hırsız alarm sistemleri ciddi güvenlik sağladığı kaçınılmazdır.

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin
Akıllı telefonunuzdan Biges 365 Cloud uygulamasına giriş yapın.
Alarm sisteminizi uzaktan aktif edin ve dilediğiniz gibi yönetin.

Aktif Edin, Devre Dışı Bırakın, Yönetin
Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister sabah evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Seçilebilir Anlık Bildirimler
Alarm sisteminiz size her durumu anlık bildirim olarak gönderebilir. Kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durum anında cebinizde. Üstelik hangi bildirimleri almak istediğinizi uygulama üzerinden siz seçin.

Evinizi Akıllandıran Özellikler
Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını entegre edin ve bütün bunları tek uygulama üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşayın.

Görüntülü Alarm Doğrulama
Akıllı alarm sistemini Biges 365 Cloud üzerinden kamera ile eşleştirin, alarm durumunda görüntülü olarak doğrulayın.

Panik Butonları
Acil durumlarda sesli panik butonu ile uzaktan sirenleri çaldırın ve tehlikelere karşı caydırıcılığı arttırın. İsterseniz tehditlere karşı, acil sağlık ihtiyacında veya yangın anında tek tuşla sessizce panik durumunu aktif ederek yardım talep edin.

Tüm Güvenlik Sistemleri Tek Uygulamada
Alarm sisteminizin yanı sıra güvenlik kamera, yangın alarm, geçiş kontrol, araç takip, geçiş kontrol sisteminizi ve entegre edilen 3. parti cihazları tek uygulama üzerinden takip edin ve yönetin.

Ankatel Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak Hırsız Alarm Sistemi Projelerinizi özel olarak projelendiriyoruz. Hırsız Alarm Sistemi Projeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.